Čas na serveru 20:40:45

Zdeněk Burian
Poklady dobrodruhů

Id: 285501

Poklady dobrodruhů

  •  / Poklady dobrodruhů / Zdeněk Burian

perokresba/papír, rozměr listu 13,5 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11845x

Vyvolávací cena:

39 000

Účastníci: 18

Příhozy: 56