Čas na serveru 09:23:17

Zdeněk Burian
Poklady dobrodruhů

Id: 442405

Poklady dobrodruhů

  •  / Poklady dobrodruhů / Zdeněk Burian

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 9,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Poklady dobrodruhů, M. Kosina, Nakl. Smolíková-Mečířová (1948)

zobrazeno: 2017x

Vyvolávací cena:

4 844