Čas na serveru 03:27:05

Zdeněk Burian
Poslední výstřel

Id: 106123

Poslední výstřel

  •  / Poslední výstřel / Zdeněk Burian

tempera/papír, velikost listu 43,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, popis pod malbou, nerámováno, volně loženo, původní stav, PO

zobrazeno: 2096x

Vyvolávací cena:

27 999