Čas na serveru 11:15:16

Zdeněk Burian
Pravěcí lovci u ohně

Id: 153002

Pravěcí lovci u ohně

  •  / Pravěcí lovci u ohně / Zdeněk Burian

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 18,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně

zobrazeno: 2621x

Vyvolávací cena:

11 000