Čas na serveru 04:45:01

Zdeněk Burian
Pravěk

Id: 63709

Pravěk

  •  / Pravěk / Zdeněk Burian
  •  / Pravěk / Zdeněk Burian
  •  / Pravěk / Zdeněk Burian
  •  / Pravěk / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, list lehce pomačkán, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2925x

Vyvolávací cena:

13 500

Příhozy: 50