Čas na serveru 22:53:43

Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou

Id: 122908

Pravěk pod hladinou

  •  / Pravěk pod hladinou / Zdeněk Burian

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis

zobrazeno: 2798x

Vyvolávací cena:
40 000

61 000

2018,03-1,15,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu