Čas na serveru 03:30:54

Zdeněk Burian
Právo prvej noci

Id: 115405

Právo prvej noci

  •  / Právo prvej noci / Zdeněk Burian

návrh knižní obálky "Právo prvej noci" autora Jožo Nižnánského, olej/plátno, rozměr 54,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, novodobě adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2709x

Vyvolávací cena:
40 000

120 000

Příhozy: 66