Čas na serveru 23:10:39

Zdeněk Burian
Širým světem/Přepadení

Id: 1350

Širým světem/Přepadení

  •  / Širým světem/Přepadení / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3275x

Vyvolávací cena:
14 500

28 000