Čas na serveru 09:29:54

Zdeněk Burian
Přepadení

Id: 115113

Přepadení

  •  / Přepadení / Zdeněk Burian
  •  / Přepadení / Zdeněk Burian
  •  / Přepadení / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, antireflexní sklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 3693x

Vyvolávací cena:

33 000