Čas na serveru 04:34:14

Zdeněk Burian
Příběhy tygřího mláděte

Id: 207601

Příběhy tygřího mláděte

  •  / Příběhy tygřího mláděte / Zdeněk Burian

kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace k legendární knize D. G. Mukerdžího

zobrazeno: 8302x

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Účastníci: 19

Příhozy: 49