Čas na serveru 09:31:02

Zdeněk Burian
Přistání v Roa-na

Id: 286704

Přistání v Roa-na

  •  / Přistání v Roa-na / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 13703x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 49