Čas na serveru 06:03:43

Zdeněk Burian
První hrobaři

Id: 175507

První hrobaři

  •  / První hrobaři / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci v knize Lovci jeskynních medvědů. papsartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6615x

Vyvolávací cena:

29 100