Čas na serveru 02:48:30

Zdeněk Burian
Rattler

Id: 501701

Rattler

  •  / Rattler / Zdeněk Burian
  •  / Rattler / Zdeněk Burian
  •  / Rattler / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, neznačeno, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, kresba oříznuta podle vnějších obrysů, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou I - Indiánské léto, nakl. Toužimský & Moravec - druhé vydání, edice Velké ilustrované romány Karla Maye (r.1943), po

zobrazeno: 1530x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 59