Čas na serveru 13:36:25

Zdeněk Burian
Revolver na prodej

Id: 98105

Revolver na prodej

  •  / Revolver na prodej / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k detektivnce Grahama Greena, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1200x

Vyvolávací cena:
6 000

19 500