Čas na serveru 16:31:20

Zdeněk Burian
Rozkvetlá louka

Id: 311601

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Zdeněk Burian

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz pochází z významné sbírky Petra Sadeckého viz popis na zadní straně

zobrazeno: 3132x

Vyvolávací cena:

37 000