Čas na serveru 07:57:58

Zdeněk Burian
S opičkou

Id: 86006

S opičkou

  •  / S opičkou / Zdeněk Burian
  •  / S opičkou / Zdeněk Burian
  •  / S opičkou / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1899x

Vyvolávací cena:

9 500