Čas na serveru 23:31:11

Zdeněk Burian
Sadař I. (Podzim)

Id: 515601

Sadař I. (Podzim)

  •  / Sadař I. (Podzim) / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr 67 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Zdeněk Burian, naps. Vladimír Prokop, vyd. Gallery 2005, str. 27, kniha přiložena

zobrazeno: 752x

Vyvolávací cena:
35 000

38 000

2024,09-1,09,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu