Zdeněk Burian
Sam Hawkens
Id: 501702
tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou, vyd. SNDK Praha 1965, str. 182 (kniha přiložena), po
zobrazeno: 1596x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč
2024,05-1,13,20,30,00
minimální příhoz 1 000 Kč