Čas na serveru 22:38:59

Zdeněk Burian
Setkání

Id: 340502

Setkání

  •  / Setkání / Zdeněk Burian
  •  / Setkání / Zdeněk Burian
  •  / Setkání / Zdeněk Burian
  •  / Setkání / Zdeněk Burian
  •  / Setkání / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,3 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci ke knize R.du Baty - 15 000 mil opuštěnými moři, která je přiložena

zobrazeno: 3866x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 84