Čas na serveru 18:36:03

Zdeněk Burian
Setkání bojovníků

Id: 12105

Setkání bojovníků

  •  / Setkání bojovníků / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 7184x

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

Příhozy: 64