Čas na serveru 12:42:31

Zdeněk Burian
Setkání s medvědem

Id: 38903

Setkání s medvědem

  •  / Setkání s medvědem / Zdeněk Burian

kvaš/papír, velikost listu 26,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, levý spodní roh ustřižen, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 4731x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 73