Čas na serveru 20:55:29

Zdeněk Burian
Širým světem

Id: 47407

Širým světem

  •  / Širým světem / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 3533x

Vyvolávací cena:
7 000

25 000