Čas na serveru 10:01:57

Zdeněk Burian
Širým světem - exotické nemoce

Id: 12106

  •  / Širým světem - exotické nemoce / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2291x

Vyvolávací cena:

10 000