Čas na serveru 15:41:38

Zdeněk Burian
Sluha Bums

Id: 357302

Sluha Bums

  •  / Sluha Bums / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba publikována v přiložené publikaci na straně 55

zobrazeno: 3668x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 51