Čas na serveru 00:59:55

Zdeněk Burian
Smilodectes

Id: 1387

Smilodectes

  •  / Smilodectes / Zdeněk Burian

tužka/papír, rozměr listu 16 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole monogramem, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:

13.10.2014, 21:03:00

13.10.2014 20:23 5 000 Kč