Čas na serveru 08:37:32

Zdeněk Burian
Smutek

Id: 110518

Smutek

  •  / Smutek / Zdeněk Burian
  •  / Smutek / Zdeněk Burian
  •  / Smutek / Zdeněk Burian

tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1129x

Vyvolávací cena:
4 900

36 000