Čas na serveru 00:46:19

Zdeněk Burian
Šplhající šimpanz

Id: 163301

Šplhající šimpanz

  •  / Šplhající šimpanz / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr listu 16,5 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 3545x

Vyvolávací cena:

16 000