Čas na serveru 16:35:03

Zdeněk Burian
Studie

Id: 147501

Studie

  •  / Studie / Zdeněk Burian
  •  / Studie / Zdeněk Burian

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 26 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, list v minulosti lokálně pomačkán

zobrazeno: 2643x

Vyvolávací cena:

23 000