Čas na serveru 10:25:59

Zdeněk Burian
Studie opičky

Id: 147503

Studie opičky

  •  / Studie opičky / Zdeněk Burian

tuž/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

21 000