Čas na serveru 20:29:50

Zdeněk Burian
Studie pravěkých zvířat

Id: 235609

Studie pravěkých zvířat

  •  / Studie pravěkých zvířat / Zdeněk Burian

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

56 500

Příhozy: 73