Čas na serveru 03:35:23

Zdeněk Burian
Tentokrát bez boje

Id: 72011

Tentokrát bez boje

  •  / Tentokrát bez boje / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 3396x

Vyvolávací cena:

21 001

Příhozy: 59