Čas na serveru 11:28:32

Zdeněk Burian
U psích spřežení

Id: 90004

U psích spřežení

  •  / U psích spřežení / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, PO

zobrazeno: 3235x

Vyvolávací cena:

38 000