Čas na serveru 02:34:01

Zdeněk Burian
U sklenky vína

Id: 78515

U sklenky vína

  •  / U sklenky vína / Zdeněk Burian

tuš/papír, velikost kresby 22 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 2057x

Vyvolávací cena:

20 400

Příhozy: 66