Čas na serveru 21:24:31

Zdeněk Burian
U zbořeniště

Id: 86005

U zbořeniště

  •  / U zbořeniště / Zdeněk Burian

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1948x

Vyvolávací cena:

7 500