Čas na serveru 03:14:28

Zdeněk Burian
Útočící tygr

Id: 6403

Útočící tygr

  •  / Útočící tygr / Zdeněk Burian

tuž/papír, velikost listu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, popisky na listu, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2834x

Vyvolávací cena:
7 000

14 500