Čas na serveru 06:32:02

Zdeněk Burian
V indiánském táboře

Id: 72010

V indiánském táboře

  •  / V indiánském táboře / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 3333x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 53