Čas na serveru 19:13:29

Zdeněk Burian
V lovecké chatě

Id: 210208

V lovecké chatě

  •  / V lovecké chatě / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 1788x

Vyvolávací cena:

20 000