Čas na serveru 13:39:09

Zdeněk Burian
V zajetí

Id: 1474

V zajetí

  •  / V zajetí / Zdeněk Burian
  •  / V zajetí / Zdeněk Burian
  •  / V zajetí / Zdeněk Burian

kvaš/papír, velikost listu 43,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně číslo originálu, autorsky popsáno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3144x

Vyvolávací cena:
13 000

18 500