Čas na serveru 10:44:51

Zdeněk Burian
Vikingové

Id: 202228

Vikingové

  •  / Vikingové / Zdeněk Burian
  •  / Vikingové / Zdeněk Burian
  •  / Vikingové / Zdeněk Burian

kresba tuží/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 2414x

Vyvolávací cena:

24 000