Čas na serveru 11:33:56

Zdeněk Burian
Vládce

Id: 78508

Vládce

  •  / Vládce / Zdeněk Burian
  •  / Vládce / Zdeněk Burian
  •  / Vládce / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1956x

Vyvolávací cena:

16 000