Čas na serveru 15:42:22

Zdeněk Burian
Vojenská porada

Id: 38905

Vojenská porada

  •  / Vojenská porada / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,8 x 40 cm, značeno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2065x

Vyvolávací cena:

10 500