Čas na serveru 01:09:29

Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.

Id: 291902

Z pankráckých stavenišť III.

  •  / Z pankráckých stavenišť III. / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám

zobrazeno: 12684x

Vyvolávací cena:

150 555

Příhozy: 120