Čas na serveru 11:34:27

Zdeněk Burian
Z pralesů Konga

Id: 499101

Z pralesů Konga

  •  / Z pralesů Konga / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v knize Z pralesů Konga, naps. František Flos, vyd. Albatros v edici Karavana, r. 1971

zobrazeno: 4285x

Vyvolávací cena:
7 500

110 000

Příhozy: 104