Čas na serveru 08:36:01

Zdeněk Burian
Z Vysočiny

Id: 98114

Z Vysočiny

  •  / Z Vysočiny / Zdeněk Burian

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, popsáno kolem malby, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 4175x

Vyvolávací cena:

30 200