Čas na serveru 06:00:41

Zdeněk Burian
Za poklady eldoráda

Id: 404601

Za poklady eldoráda

  •  / Za poklady eldoráda / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Za poklady eldoráda, E. St. Vráz, Nakladatelství Toužimský a Moravec, Praha, 1938,po

zobrazeno: 11127x

Vyvolávací cena:

30 000