Čas na serveru 19:18:04

Zdeněk Burian
Záchrana

Id: 254605

Záchrana

  •  / Záchrana / Zdeněk Burian
  •  / Záchrana / Zdeněk Burian
  •  / Záchrana / Zdeněk Burian

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

zobrazeno: 3012x

Vyvolávací cena:

19 500