Čas na serveru 22:31:24

Zdeněk Burian
Zajatkyně

Id: 78507

Zajatkyně

  •  / Zajatkyně / Zdeněk Burian
  •  / Zajatkyně / Zdeněk Burian
  •  / Zajatkyně / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1670x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 59