Čas na serveru 11:55:03

Zdeněk Burian
Zápaďané

Id: 98106

Zápaďané

  •  / Zápaďané / Zdeněk Burian
  •  / Zápaďané / Zdeněk Burian
  •  / Zápaďané / Zdeněk Burian
  •  / Zápaďané / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, návrh knižní obálky, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 3420x

Vyvolávací cena:
6 000

76 000

Příhozy: 73