Čas na serveru 16:01:18

Zdeněk Burian
Závoj str. 289

Id: 19702

Závoj str. 289

  •  / Závoj str. 289 / Zdeněk Burian

tuž/papír, velikost listu 31 x 33 cm, signováno vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno

zobrazeno: 2959x

Vyvolávací cena:

11 000