Čas na serveru 16:57:40

Zdeněk Burian
Zrození Venuše II.

Id: 1708

Zrození Venuše II.

  •  / Zrození Venuše II. / Zdeněk Burian

perokresba/papír, rozměr listu 33 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 8392x

Vyvolávací cena:

17 500